П'ятниця, 04 листопада 2016 08:00

КВБЗ вітає залізничників з професійним святом!

Залізничники України 4 листопада відзначають своє професійне свято.

Кожен з нас хоч раз в житті їздив залізницею або відправляв куди-небудь вантаж. Україна – велика країна, у якій щодня ходять сотні поїздів. Залізниці щорічно обслуговують до 500 мільйонів пасажирів і перевозять близько 300 мільйонів тонн вантажів. Залізничники прикладають багато зусиль для забезпечення комфортного перевезення пасажирів і своєчасної доставки вантажів. Вони працюють в умовах надзвичайних ситуацій, забезпечують охорону вантажів і безпеку руху.

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» та ПАТ «Укрзалізниця» поєднує давня тісна і важлива для обох співпраця. Саме у співпраці з Укрзалізницею на Крюківському вагонобудівному 15 років тому народилася галузь українського пасажирського вагонобудування, почалося створення транспорту соціального призначення.
 
На Крюківському вагонобудівному не менше, ніж у колективі Укрзалізниці прагнуть поступального, упевненого і достойного розвитку залізничного транспорту і готові відгукнутися на будь-які запити залізничників. Починаючи з 2001 року на КВБЗ створено більше 700 одиниць рейкового транспорту, значна частина якого працює на Укрзалізниці у складі поїздів різного призначення. Серед них два п’ятивагонні міжрегіональні поїзди локомотивної тяги, два дев’ятивагонні швидкісні міжрегіональні електропоїзди «Тарпан», сучасний тривагонний дизель-поїзд.
 
Наглядова рада, правління, увесь колектив ПАТ «КВБЗ» щиро вітає керівництво та колектив Укрзалізниці з професійним святом!
 
Наша з вами спільна робота над питаннями поліпшення якості транспортного обслуговування пасажирів та перевезенні вантажів відповідальна та важлива і має, нарешті, принести результат. Віримо, що, завдяки співпраці залізничників та вагонобудівників, Україна зможе зробити наступний крок у напрямі модернізації та технічного оновлення вітчизняних залізниць.
 
Бажаємо вам з нагоди Дня залізничника нових професійних здобутків, енергії та завзяття, міцного здоров’я, миру та злагоди.
 
 
Прочитано 789 разів