Середа, 17 червня 2015 11:51

ТЕЦ КВБЗ готується до нового сезону

На ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» повним ходом проходить підготовка енергетичного господарства до нового опалювального сезону 2015-2016 років. На початку червня фахівці заводської теплоелектроцентралі почали ремонт котла Е-25. За час проведення ремонтних робіт, які намічено завершити до кінця місяця, планується відновити трубопровід живлення, замінити запірну апаратуру, провести необхідний ремонт інших механізмів та обладнання котла, який працював без зупинки впродовж року.

Щоб роботи з ремонту котла не створювали додаткових незручностей ні жителям мікрорайону, ні заводчанам, ремонт обладнання на заводській ТЕЦ проводять під час профілактичного відключення КП «Теплоенерго» гарячої води у мікрорайоні Раківка.

Котел Е-25 - єдиний, потужність якого дозволяє повністю забезпечити теплоносієм не тільки потреби нашого підприємства, але і всього мікрорайону. Під час ремонту котла теплоносій на заводську бойлерну подають газопоршневі установки. Це дозволяє без проблем забезпечувати гарячою водою побутові приміщення виробничих підрозділів.

 

 

 

 

 
Прочитано 1032 разів