Новини

Новини

privitannia sayt
privitannia sayt
Корпоративній газеті  ПАТ «КВБЗ» - «Вагонобудівнику» - 100 років.  Ця славна ювілейна дата настала у час неймовірних випробувань, коли колектив Крюківського вагонобудівного заводу  разом з усім народом України бореться з ворожою навалою за свободу і незалежність, за саме життя. Тож відкладемо до кращих часів святкування у звичному для нас форматі.  А сьогодні дозволимо собі лише роздуми, лише невеликий історичний екскурс розвитку корпоративної преси протягом століття. 
Понеділок, 08 травня 2023 08:30

Нехай ніколи це не повториться!

1prr

1prr
Так казали наші діди, які пройшли Другу світову війну й надто дорого заплатили за перемогу над німецьким фашизмом. На жаль, повторилося – тепер наше покоління змушене зі зброєю в руках боронити рідну землю від підступного ворога. У пеклі російсько-української війни народжується новітня історія України.

chs-1

chs-1
16 квітня відзначається Великдень - найголовніше свято у церковному календарі, присвячене воскресінню Ісуса Христа. Українці дуже люблять Великдень і готуються до нього заздалегідь. До свята прибирають будинок чи квартиру, накривають стіл, на який обов'язково ставлять фарбовані яйця та здобну великодню випічку.

vagoprrrr
vagoprrrr
ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» завершив виконання договору з Укрзалізницею на постачання 100 пасажирських вагонів локомотивної тяги за кошти державного бюджету. 
Savchenko
Savchenko
Війна продовжує нещадно забирати життя українських воїнів. Минулого тижня сумну звістку отримав Крюківський вагонобудівний завод. Під час бойових дій в районі міста Торецьк Бахмутського району Донецької області загинув робітник нашого підприємства Сергій Григорович Савченко. 12 березня цього року йому мало б сповнитися 45 років... 

AN1A8992-2 pr

AN1A8992-2 pr
12 лютого сповнилося 35 років, як на чолі Крюківського вагонобудівного заводу стоїть голова наглядової ради, президент компанії Володимир Приходько. Той самий «локомотив», якому під силу тягнути махину КВБЗ уже 35 років. Серце, мозок, нерв ПАТ «КВБЗ».

dpkr3001

dpkr3001
19 січня 2023 року  на громадсько-політичному інтернет-порталі Цензор.нет у розділі "Бізнес" опублікована колонка голови наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимира Приходька «Готові потяги пів року не забирали. Борг УЗ - понад 1,4 мільярда гривень». У ній він розповідає про роботу Крюківського вагонобудівного заводу протягом 2022 року, порушує низку проблем, з якими зіткнулися українські машинобудівники, акцентує увагу на завданнях 2023 року, виконувати які заважає величезний борг Укрзалізниці за поставлену продукцію. Читайте, це важливо!

evac4 bort

evac4 bort
Станом на 10 січня 2023 року АТ «Укрзалізниця» не розрахувалася з ПАТ «КВБЗ» за 66 пасажирських вагонів із 85 поставлених. Не погашено борг за частину поставок у 2021 році (прострочення становить 13 місяців) і повністю за весь 2022-й. Нині заборгованість АТ «Укрзалізниця» за договором складає 1 400 314 099,80 грн із ПДВ.