Понеділок, 08 травня 2023 08:30

Нехай ніколи це не повториться!

1prr

1prr
Так казали наші діди, які пройшли Другу світову війну й надто дорого заплатили за перемогу над німецьким фашизмом. На жаль, повторилося – тепер наше покоління змушене зі зброєю в руках боронити рідну землю від підступного ворога. У пеклі російсько-української війни народжується новітня історія України.

Та ми не повинні забувати її попередніх трагічних сторінок і тих, хто поклав свої голови за свободу прийдешніх поколінь. Так, 8 травня, у День пам’яті та примирення, разом з усім світом знову запалимо свічки на згадку про загиблих, про мільйони українців, цивільних і військових, які загинули у вирі воєнного лихоліття, а 9 травня відзначатимемо День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Свідків і учасників тих трагічних подій, на жаль, серед нас уже майже не залишилося. Тож нехай вони живуть вічно у нашій пам’яті, зокрема й заводчани, які піднімли з руїн знищений окупантами Кременчук, відновлювали й розбудовували Крюківський вагонобудівний.

Бажаємо вам, шановні ветерани, здоров’я, родинного затишку, а головне й усім нам – Перемоги та миру. Нехай закінчиться війна і справді більше ніколи не повториться.

Прочитано 87 разів