Понеділок, 03 жовтня 2022 10:47

Загинув працівник КВБЗ Ігор Андросов

svichka pr

svichka pr
Сьогодні, 3 жовтня 2022 року, працівники Крюківського вагонобудівного заводу, кременчужани проводять в останню путь свого земляка, колегу, захисника України Ігоря Павловича Андросова.

Він загинув 27 вересня 2022 року на 56-му році життя під час виконання бойового завдання у Харківській області. Призваний на військову службу під час часткової мобілізації 16 березня 2022 року. Був головним сержантом танкового взводу.

Androsov foto

Androsov foto

Ігор Павлович народився у Кременчуці. Закінчив школу №7, Крюківський машинобудівний технікум, служив в армії. Затим у 1989 році прийшов працювати на Крюківський вагонобудівний завод, трудився у складальному цеху, будівельно-монтажному управлінні.

1995 року пов’язав своє життя із службою в органах внутрішніх справ. Брав участь в АТО, 2016 року отримав статус учасника бойових дій. Останні 6 літ працював на Крюківському вагонобудівному заводі слюсарем-електромонтажником у корпусі пасажирського вагонобудування.

Ігор Андросов виховав п’ятьох синів та доньку. Тяжка втрата спіткала дружину та шістьох дітей.

Ігор Павлович був патріотом своєї країни, любив життя і людей, багато працював. Загинув, захищаючи майбутнє. Вічна йому пам’ять і слава! Героя поховають на Свіштовському кладовищі на Алеї пам’яті.

Наглядова рада, правління, весь колектив Крюківського вагонобудівного заводу глибоко сумують із приводу тяжкої втрати та висловлюють співчуття рідним та близьким.  

Прочитано 512 разів