Понеділок, 26 вересня 2022 15:30

На КВБЗ підбивають попередні підсумки InnoTrans 2022

kerivniki na vistavtsi pr

kerivniki na vistavtsi pr
Попередні підсумки роботи на наймасштабнішій світовій виставці машинобудівної галузі – InnoTrans 2022 – підбивають члени делегації ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», які повернулися на підприємство. Нагадаємо, що делегацію очолили голова наглядової ради Володимир Приходько, а також голова правління Максим Крамаренко, директор департаменту корпоративного управління Олександр Пьоришкін.

Здобутки наразі вагомі, адже КВБЗ мав у виставковому центрі Мессе Берлін свою експозицію. Нагадаємо також, що на InnoTrans 2022 працював і колективний стенд України.

Ми традиційно представляли всі напрями діяльності компанії: вантажне та пасажирське вагонобудування, метровагоно- та ескалаторобудування, створення та випуск електро- та дизель-поїздів тощо. Прикрашав стенд КВБЗ новий слоган, який народився до 150-річчя компанії: «Створюємо нове, зберігаючи традиції».

1  sstteend

1 sstteend

Як розповів нам директор зі збуту і маркетингу Олександр Меньков, проведено цикл переговорів із різних напрямів. Зокрема, вони стосувалися просування продукції ПАТ «КВБЗ» на європейський ринок, забезпечення сучасними комплектуючими існуючого виробництва продукції в Україні та перспективної продукції, котру плануємо освоїти.

Тривали робочі зустрічі та перемовини з нашими ключовими партнерами, з якими співпрацюємо вже не один рік. Тож підбили підсумки реалізованих проєктів та вели мову про продовження співпраці в нових. Відбулися не тільки заплановані заздалегідь зустрічі, а й цікаві знайомства з представниками багатьох компаній, з якими були встановлені контакти задля можливої співпраці у майбутньому.

Усі учасники і гості вели активний зацікавлений діалог, адже високий потенціал виставки, де зібрано новинки у галузі транспортного машинобудування та технологій за останні чотири роки, сприяв цьому (виставка зазвичай проходить один раз на два роки, але через коронавірус у 2020 році вона не проводилася).

stend 2

stend 2

Уже сьогодні можна стверджувати, що обраний нами напрям є затребуваним на європейському ринку. Серед відвідувачів стенду КВБЗ, крім європейських компаній, були також представники країн Азії, Африки, Америки, колишнього СРСР. За оцінками експертів, український сектор залізничного рухомого складу швидко зростає та має високий експортний потенціал. Віриться, що контакти з партнерами на виставці сприятимуть просуванню проєктів та встановленню нових зв’язків.

Масштаби виставки вражають: цього року захід відвідали понад 140 000 гостей зі 131 країни світу. Експонентами виступили 2834 компанії з 64 країн, серед яких такі гіганти, як ALSTOM, Siemens, Stadler Rail, CRRC та Hyundai.

in e street

in e street

Серед українських колег: «ТОВ «АТ-СИГНАЛ», Engineering Company «Vostok», ДМЗ «Карпати», ТОВ «Київгума», Ukrainian locomotive engineering, Індустріальна группа «УПЭК» та інші.

Наглядова рада, правління ПАТ «КВБЗ» висловлюють щиру вдячність організаторам виставки як із німецької, так і з української сторін. А також - всім, хто відвідав експозицію компанії, знайшов час для ознайомлення з нею, узяв участь у діалогах і перемовинах.

Прочитано 831 разів