Середа, 01 червня 2022 19:23

КВБЗ є законослухняним підприємством, виступає за суверенітет та цілісність України і закликає не робити безпідставних висновків

foto ilustration

foto ilustration
31 травня 2022 року Київська міська прокуратура вмістила публікацію щодо перевірки ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» у зв’язку з тим, що серед акціонерів підприємства є громадянин РФ. Деякі ЗМІ подали це як сенсацію. Жодної сенсації чи новини тут немає.

Ні для кого не секрет, що цей акціонер придбав акції КВБЗ у 2012-ому – 10 років тому. При цьому він не мав і не має впливу на роботу підприємства. Всі в нашій державі знають, що основним власником підприємства є громадянин України. 

Сьогодні ми живемо і працюємо в умовах воєнного стану. Ухвалюються нові закони, і ми вирішимо дане питання згідно з ними, бо самі стурбовані таким станом справ. Із подібною проблемою стикнулися в Україні 17 000 підприємств. Тож ми з розумінням ставимося до того, що відповідні державні органи проводять перевірки компаній, де представники країни-агресора є в числі бенефіціарів. 

Публічне акціонерне товариство «Крюківський вагонобудівний завод» веде прозорий бізнес, є сумлінним платником податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. Жодних «схем виведення грошових коштів», «збиткових зовнішньоекономічних контрактів по завищеній вартості в той час, коли були національні аналоги» чи «фінансування насильницького захоплення державної влади» ніколи в історії підприємства не було і не може бути. Чого ж тоді такий поспіх зі звинуваченнями? 

Ми працюємо в Україні та для народу України. І сьогодні є єдиним серед великих машинобудівних підприємств у Кременчуці та Полтавській області, котре продовжує працювати.

Тож чи варто поширювати неперевірену інформацію і звинувачувати ПАТ «КВБЗ» передчасно, до завершення слідчих дій? Чи на користь це іміджу підприємства та України в цілому? Чи служить це справі підтримки вітчизняного виробника та збереження економіки держави у такий надскладний період? Звісно, що ні.

ПАТ «КВБЗ» знають у Європі та світі як міжнародну компанію, з якою можна і потрібно співпрацювати. Маємо репутацію законослухняного підприємства, виступаємо за суверенітет та цілісність України. Такими ж принципами керуватимемося й надалі.

Упевнені в нашій Перемозі! Слава Україні! 

Прочитано 3892 разів