Вівторок, 25 січня 2022 10:51

Укрзалізниця повідомляє: дизель-поїзди КВБЗ, котрі стали регіональними експресами, вже перевезли понад 20 тисяч пасажирів

xmari zima

xmari zima
Пресслужба Укрзалізниці оприлюднила інформацію про роботу дизель-поїздів виробництва КВБЗ, котрі виготовили і передали замовнику наприкінці 2021 року. Вони отримали статус регіональних експресів і трудяться на Південній, Львівській та Одеській залізницях. Тобто курсують на сході, заході та півдні України. Зокрема, три регіональні експреси, які були запущені у листопаді – грудні 2021 року, вже перевезли понад 20 тис. пасажирів.

Найбільшу популярність має «Слобожанський експрес», що курсує за маршрутами Харків–Попасна–Харків, Харків–Суми–Ворожба–Харків із 19 грудня 2021 року. За цей час він перевіз 10,5 тис. пасажирів. Цей експрес без перебільшення можна назвати зіркою YouTube, адже люди відзняли за його участю багато роликів, які зі свого боку отримали чимало схвальних відгуків про вітчизняну залізничну техніку.

u Popasniy

u Popasniy

«Дунайський експрес» Ізмаїл–Одеса–Ізмаїл перевозить пасажирів із 20 листопада. Ним уже подорожували 6,6 тис. пасажирів. «Буковельський експрес» Львів–Ясіня–Львів доставив до місця призначення 3,1 тис. пасажирів.

bilia moria

bilia moria

Дизель-поїзди ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу Укрзалізниця придбала у 2021 році в рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». У складі дизель-поїзда 3 вагони — 170 місць. Він має сучасні елементи інтер’єру та екстер’єру, пристосований також для перевезення маломобільних пасажирів.

u Sumah

u Sumah

У повідомленні пресслужби УЗ йдеться, що у 2022 році залізниця планує отримати щонайменше два аналогічні дизель-поїзди та розширити мережу курсування регіональних експресів. Складання цих нових дизель-поїздів ДПКр-3 повним ходом триває на Крюківському вагонобудівному заводі.

DPKr-3-002

DPKr-3-002

Прочитано 505 разів