Вівторок, 28 грудня 2021 15:12

Укрзалізниці вже передано 15 нових купейних вагонів КВБЗ, на черзі – нова партія з 5 одиниць

persp pr

persp pr
В останні дні 2021 року події на КВБЗ розвиваються не менш стрімко, ніж у листопаді. Так, 29 грудня на підприємстві працюватиме комісія Укрзалізниці з приймання ще 5 новеньких пасажирських вагонів, щоб дотримати слова про дострокове постачання 20 штук із замовлення на 100 одиниць. Саме – дострокове, бо згідно із договором перші 10 вагонів КВБЗ мав поставити лише у січні 2022 року.

Днями, а саме 23 грудня 2021 року, Укрзалізниця прийняла від Крюківського вагонобудівного заводу чергову партію з 5 пасажирських вагонів. На території підприємства-виробника їх ретельно оглянула команда експертів, у складі якої працювали голова приймальної комісії – заступник директора філії УЗ «Пасажирська компанія» Ігор Плескач, керівник із комунікації та маркетингу пасажирського напрямку Олександр Шевченко, заступники начальників пасажирських депо з різних міст України та інші фахівці. Роботу крюківських вагонобудівників комісія схвалила, після чого 5 нових вагонів приєднали до поїзда сполученням Кременчук–Київ. Уночі 23 грудня він попрямував за розкладом до української столиці.

zimoyu

zimoyu

Там нову техніку зустрів і прийняв на баланс «Пасажирської компанії» АТ «Укрзалізниця» директор філії Олександр Перцовський. Акт про приймання ще однієї п’ятірки пасажирських вагонів він підписав прямо в купе одного з них.

За словами директора з якості ПАТ «КВБЗ» Вадима Маляренка, який разом із головним конструктором пасажирських вагонів локомотивної тяги Денисом Локтіоновим передавав УЗ готові вагони, претензій до якості роботи вагонобудівників замовник не мав. Усі висловлені під час приймання вагонів побажання виробники, як і завжди, оперативно втілили в життя.

Своїм захопленням такою співпрацею Олександр Шевченко поділився у Фейсбуці. Він написав, що приємно вражений тим, як із кожною новою партією крюківські вагони стають ще зручнішими, досконалішими й безпечнішими, адже вагонобудівники не бояться експериментів і дослухаються до побажань замовника.

u kupe bilia vikna

u kupe bilia vikna

І це дійсно так. Зокрема тільки в останніх із відправлених 5 вагонів задля зручності пасажирів невеликого зросту вагонобудівники встановили на боковій стінці додатковий пульт регулювання освітлення, а також удосконалили механізми фіксації нижнього дивана та відкриття сміттєвого бака.

leg

leg

Оцінив Олександр Шевченко і додаткове освітлення сходів, що додало зручності пасажирам і провідникам, які перевіряють посадкові документи перед входом у вагон, а ще – підсвічування номерів купе, ручки опускання нижніх полиць, встановлення додаткових поличок у вбиральнях для розміщення дрібних особистих речей. «Це - не говорячи про те, – пише автор посту, – що нові вагони УЗ обладнані сповивальними столиками, вакуумними туалетами, зручним кнопковим краном для води, системою відеоспостереження, кондиціонерами, розетками та USB-портами, а також сигналізацією у кожному пасажирському купе. А ще – мають збільшений обсяг багажного відділення, 4 режими освітлення купе, індикатор зайнятості санвузла та кнопку виклику провідника з купе або з туалету. І красиві помаранчеві двері».

kluchi

kluchi

lavka nignia vert

lavka nignia vert

vseredini vertikalno

vseredini vertikalno

Прочитано 598 разів