П'ятниця, 24 грудня 2021 08:28

Бюджетні організації отримали від КВБЗ комп’ютери

AN1A7056

AN1A7056
У книгу благодійності Крюківського вагонобудівного заводу додалася ще одна сторінка. До голови наглядової ради ПАТ «КВБЗ», голови благодійного фонду «Крюківвагон» Володимира Приходька звернулися начальник Кременчуцького районного територіального центру комплектування й соціальної підтримки (колишній військкомат) Роман Сушко та завідувачка бібліотеки-філії імені Івана Приходька Лариса Васильченко. Обоє шукали для своїх організацій додаткової матеріальної підтримки, оскільки державного фінансування завжди не вистачає.

І вже вкотре на КВБЗ відгукнулися на прохання про допомогу. Заступник начальника управління комп’ютеризації та автоматизації виробництва Сергій Близнюк та начальник господарської дільниці житлово-побутового відділу Тетяна Мирна привезли до територіального центру комплектування персональний комп’ютер та спліт-систему. Зустрічали вагонобудівників як дорогих гостей. Працівники щиро подякували за надану допомогу, адже коли на робочому місці комфортно і зручно, то й продуктивність праці зростає в рази.

Прохання крюківської бібліотеки-філії імені Івана Приходька про виділення двох ПК для створення інтернет-центру в межах реорганізації бібліотечної системи міста теж задоволено.

voenkomat

voenkomat

Завідувачка Лариса Васильченко надіслала до пресслужби КВБЗ електронного листа зі словами щирої подяки, де зазначила: «Цього року найстарішій бібліотеці міста – бібліотеці-філії імені Івана Приходька сповнилося 70 літ. До ювілейної дати заклад культури отримав приємний подарунок – два комп’ютери від колективу вагонобудівників. Голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько завжди з розумінням сприймає турботи бібліотеки, що знаходиться на головній вулиці Крюкова та носить ім’я його батька – Івана Митрофановича. Наші читачі тепер матимуть змогу отримувати потрібну їм інформацію в електронному вигляді».

Прочитано 305 разів