Вівторок, 21 грудня 2021 16:08

КВБЗ запрошує на роботу

brigada pr

brigada pr
Крюківський вагонобудівний запрошує на роботу - підприємству потрібні як робітники, так й інженерно-технічні працівники, керівники середньої ланки та виробничих підрозділів. Оголошення з таким змістом за останні півроку регулярно з’являються у засобах масової інформації. Та буквально з кожним днем вони стають все актуальнішими, тому що Публічне акціонерне товариство «Крюківський вагонобудівний завод» (ПАТ «КВБЗ») нарощує обсяги виробництва як транспорту соціального призначення, так і вантажних вагонів, іншої продукції. Має портфель замовлень на 2022 рік. І нам потрібні умілі робітники, талановиті інженери, організатори виробництва, які отримають робочі місця, соціальні гарантії згідно із законодавством.

 Дуже коротко про підприємство. ПАТ «КВБЗ» веде свою історію від Крюківських вагонних майстерень, що були зведені у 1869 році у посаді Крюков-на-Дніпрі, коли сюди прийшла залізниця. У 1930 році майстерні стали вагонобудівним заводом. Почався випуск нової продукції – магістральних вагонів. До речі, якщо ви прийдете працювати на завод, то побачите виставку натурних зразків вантажних вагонів різних літ.

vv

vv

КВБЗ протягом багатьох років – серед найкрупніших виробників вагонів для колії 1520 мм. І навіть у найважчі періоди в історії країни він зберігав ці позиції. Зберігає й сьогодні. За роки незалежної України на КВБЗ створено нові напрями виробництва і види продукції транспортного машинобудування. Зокрема тут виготовляють пасажирські вагони локомотивної тяги всіх видів, міжрегіональні поїзди локомотивної тяги, двосистемні швидкісні електропоїзди «Тарпан», дизель-поїзди для регіональних перевезень, поїзди для метрополітенів, ескалатори та іншу техніку.

pv

pv

Кожного, хто планує працевлаштування, цікавить рівень оплати праці. Сьогодні у кваліфікованих робітників затребуваних спеціальностей, таких як зварник, слюсар зі складання металоконструкцій, вона дорівнює близько 1 тисячі доларів США. Важливий момент: із 1 грудня на КВБЗ оплату праці підвищено на 15-25 відсотків, робітникам-відрядникам виплачується премія. За підсумками листопада поновлено виплату премії й для інженерно-технічних працівників.

robochi

robochi

Крюківський вагонобудівний завод – це офіційне працевлаштування. Підприємство сплачує податки до фондів соціального страхування, пенсійного тощо.

На КВБЗ чітко дотримуються законодавства щодо атестації робочих місць, надання пільг із пенсійного забезпечення робітникам зі шкідливими умовами праці, охорони праці в плані забезпечення спецодягом та взуттям, надання щорічної оплачуваної відпустки, оплати лікарняних у разі настання тимчасової непрацездатності, надання матеріальної допомоги від профспілкової організації.

Якщо ви не маєте машинобудівної спеціальності, то це можна швидко виправити. На заводі є своя навчально-виробнича база, де учні протягом трьох місяців проходять курс теоретичного і практичного навчання і отримують професії токаря, зварника, фрезерувальника, слюсаря, маляра, кранівника, коваля-штампувальника та інші, усього – 26 професій. За період навчання нараховується оплата.

AN1A8165

AN1A8165

Зайдіть на сайт КВБЗ, там є сторінка «Персонал», де можна знайти інформацію з багатьох соціальних питань. Зокрема - список вакансій, звістки про роботу навчально-виробничого центру, палацу культури, спортивного клубу та інших.

Запрошуємо як людей із досвідом роботи, так і випускників професійно-технічних училищ, мешканців навколишніх сіл та міст, пенсіонерів, які мають сили і бажання ще попрацювати. Звертайтеся на КВБЗ, можливо, це допоможе вам знайти справу до душі, а підприємству – отримати потрібних фахівців.

За довідками звертайтеся, будь ласка, за телефонами:
(0536) 76-98-40, (0536) 76-93-12, +38 (067) 532 34 29.

 

Прочитано 980 разів