Понеділок, 08 листопада 2021 13:32

ПАТ «КВБЗ» збільшує заробітну плату з 1 грудня 2021 року

fontan zp

fontan zp
У публічному акціонерному товаристві «Крюківський вагонобудівний завод» з 1 грудня 2021 року збільшуються тарифні ставки та посадові оклади. Таке рішення прийнято наглядовою радою і правлінням ПАТ «КВБЗ», щоб зберегти репутацію стабільного роботодавця, забезпечити працівникам гідні умови праці та рівень доходу, стимулювати результативний високопродуктивний труд задля виконання укладених договорів і перспективних завдань. А також - у зв’язку із запровадженням в Україні з 1 грудня 2021 року нового рівня мінімальної заробітної плати.

Тож незважаючи на непросту фінансову ситуацію, яку переживає акціонерне товариство протягом останніх років, буде запроваджено нові тарифні ставки та оклади з урахуванням збільшення їх на 15-25% для робітників, інженерно-технічного персоналу, керівників середньої ланки.

Водночас наглядова рада і правління поставили перед відповідними службами підприємства завдання збільшити обсяги випуску продукції та її реалізації, забезпечити фінансову стабільність, прибутковість економічної діяльності, розвиток акціонерного товариства в цілому.

Прочитано 611 разів