Вівторок, 02 листопада 2021 15:26

Комісія Укрзалізниці прийняла два дизель-поїзди ДПКр-3 виробництва КВБЗ

DPKr-3-003

DPKr-3-003
У жовтні 2021 року на Крюківському вагонобудівному заводі працювала комісія Укрзалізниці з приймання готової продукції – одразу двох дизель-поїздів, а саме ДПКр-3-002 та ДПКр-3-003. Її очолив заступник начальника департаменту приміських пасажирських перевезень Укрзалізниці Сергій Храпатий.

На випробувальному полігоні КВБЗ вишикувалися два потужні тривагонні дизель-поїзди. Вони сяяли новою фарбою та великими вікнами у променях осіннього яскравого сонця. А члени комісії ретельно перевіряли їх, наче новобранців, на готовність служити пасажирам на українській залізниці.

u stseptsi

u stseptsi

Голова комісії зробив невелику перерву в роботі й люб’язно погодився відповісти на кілька запитань:

– Сергію Борисовичу, хто у складі очолюваної вами комісії?

– Представники Південної, Донецької, Львівської залізниць, а також Департаменту приміських пасажирських перевезень Укрзалізниці.

interviyu

interviyu

– А відомо, де саме працюватимуть виготовлені на Крюківському вагонобудівному заводі нові дизель-поїзди?

– Місцем їхньої приписки стануть, найімовірніше, Південна та Львівська залізниці. А спеціалістів Донецької запросили, бо зараз складають маршрути руху. У одного з поїздів він пролягатиме й територією Донеччини. Інший, за попередньою інформацією, працюватиме на маршруті Коломия–Чернівці–Тернопіль–Львів.

– На що саме ви звертаєте особливу увагу під час прийняття дизелів?

– На все, дрібниць немає. Комісія перевіряє технічний стан рухомого складу, роботу всіх систем – діагностики, пожежної, відеоспостереження, силових агрегатів тощо. А також комплектацію, зокрема й запчастини, інструменти, прилади, технічну документацію на відповідність умовам договору. Робота чимала й копітка. Від заводу-виробника нам допомагають представники корпусу пасажирського вагонобудування, конструктори, працівники відділу технічного контролю.

vnutr ogliad

vnutr ogliad

– Ваше враження про нову техніку від КВБЗ, що приходить на залізницю.

– Ми бачимо прогрес. Машини відповідають нашим очікуванням. Вірю, що наступні дизель-поїзди будуть ще кращими. Ви набиваєте руку у їх виготовленні, ми – в експлуатації. Відтак упевнений, що нові машини забезпечать перевезення пасажирів із мінімальними експлуатаційними витратами і максимально задовольнять потреби замовника.

u kabini 121213

u kabini 121213

Логічний результат цього етапу роботи – акти технічного приймання, які підписали повноважні представники Укрзалізниці та Крюківського вагонобудівного заводу. А 28 жовтня дизель-поїзди попрямували на залізницю.

foto vsi

foto vsi

Прочитано 1123 разів