Середа, 06 жовтня 2021 10:28

115 років нас об’єднує профспілка

predtsexkomi

predtsexkomi
Саме сьогодні, 6 жовтня 2021 року, первинній профспілковій організації ПАТ «КВБЗ» сповнюється 115 літ. Протягом них практично незмінними залишаються основні напрями діяльності цієї громадської організації: захист прав працівників у сфері охорони праці, надання солідарної матеріальної допомоги з фонду профспілки тим, хто її потребує, організація культурно-масової роботи, відпочинку трудящих та членів їхніх сімей тощо.

У 2006 році до 100-річчя організації на заводі видали буклет «Сто років нас об’єднує профспілка», де детально йшлося про життя профспілкового комітету, активістів громадського життя протягом століття. Серед добрих справ – допомога заводчанам під час повеней від розливу Дніпра у 1917 та 1931 роках, організація дозвілля у заводському клубі, налагоджування побуту і праці вагонобудівників під час евакуації заводу в 1941–1943 роках. Під патронатом профспілки завжди було трудове змагання. Профком веде перемовини з адміністрацією й укладає колективний договір, члени профкому входять до комісій з охорони праці, трудових супере­чок тощо.

zavkom 1957 goda

zavkom 1957 goda

Рядки історії зберегли для нас імена тих, хто стояв на чолі профкому в різні роки. Серед них – О.М. Кравченко, В.І. Дзюба, О.П. Бушуєв, В.А. Рєзніченко, Я.Г. Баранець, О.В. Кліндухов, Є.В. Бурлаков, Є.Ф. Хворост. Із 1995 року і до сьогодні первинну організацію очолює В.Г. Хилобоченко.

Нині на заводі нараховується 32 осередки профспілкового руху, серед них – 23 цехові організації та 9 автономних профгруп. Лідери цих осередків входять і до складу профспілкового комітету. Вони опікуються не тільки справами працівників, а й ветеранів своїх підрозділів.

Із нагоди 115-річчя проф­спілки хочеться сказати добрі слова на адресу не одного покоління вагонобудівників, які щомісяця добровільно переказують членські внески на рахунок профспілкової організації КВБЗ, тим самим забезпечуючи її діяльність. Люди підтримують такі ініціативи, як допомога колегам на операції, у зв’язку із захворюваннями, сім’ям із дітьми на придбання путівок за пільговою ціною, пенсіонерам та молоді тощо. За це вам, шановні заводчани, велика вдячність.

023I2778

023I2778

Вітаємо всіх членів профспілки, які працюють у ПАТ «КВБЗ», ТОВ «Інструментальний завод», а також ветеранів зі 115-ю річницею організації. Бажаємо здоров’я, добра, миру та достатку.

Прочитано 505 разів