Четвер, 23 вересня 2021 15:41

Вітаємо з Днем машинобудівника-2021

bilia dpkr-3-003

bilia dpkr-3-003
Трудовий календар 2021 року, за яким ми з вами живемо і працюємо, добігає завершення третього кварталу. І дарує нам наприкінці вересня професійне свято – День машинобудівника. До нього ми традиційно підбиваємо проміжні підсумки року. Він випробовує нас на міцність і витривалість.А ми протиставляємо викликам сьогодення свою згуртованість, вирішуємо поставлені завдання та крокуємо до поставленої мети.

У напрямі транспорту соціального призначення завершено виконання частини контракту 2018 року з Укрзалізницею стосовно пасажирських вагонів, здійснено повний розрахунок за поставлену продукцію. Зараз активно займаємося реалізацією виготовлених дизель-поїздів ДПКр-3 і сподіваємося, що доручення Президента України Володимира Зеленського найближчим часом буде виконано.

Минулого тижня (16 вересня) успішно закінчився комплекс робіт із випробування наших вагонів габариту RIC на міжнародних маршрутах, який ми провели на прохання УЗ. Незабаром отримаємо дозвіл на їх курсування євроколією. Клопоту чимало, проте це той шлях, що веде на європейський ринок.

Завдяки зусиллям нашого колективу, підтримці Міністерства інфраструктури, народних депутатів, Полтавської облдержадміністрації вперше укладено договір на постачання 100 пасажирських вагонів за кошти держбюджету. Ми розпочали реалізацію цього важливого замовлення.

noviy vagon

noviy vagon

 І зараз слід скласти вагони вчасно, якісно, підтвердити тим самим статус КВБЗ як надійного і обов’язкового виробника. Це також запорука включення Кабміном грошей до держбюджету України на 2022 рік на придбання пасажирських вагонів. Тож усі сили - на виконання цього завдання!

Триває робота на перспективу – отримання замовлень на 2022-2023 роки та наступні періоди. Пам’ятаєте, на Всеукраїнському форумі «Україна 30» ми виступили з ініціативою поширити Велике будівництво з дорожньої галузі й на Укрзалізницю? Ця ідея була підхоплена, зокрема новим очільником Міністерства інфраструктури Олександром Кубраковим, відбулися зустрічі й наради за участю МІУ, УЗ та КВБЗ, візит міністра на наше підприємство. Діалог триває.

s Kubrakovim

s Kubrakovim

Від нас очікують наступних кроків у царині створення нової рейкової техніки. Нещодавно відбулося засідання секції з пасажирського транспорту науково-технічної ради УЗ, в якій ми теж взяли участь. Сподіваємося, в новий рік увійдемо з новими темами і розпочнемо їхню реалізацію.

Триває робота й у напрямі вантажного вагонобудування, створюються перспективні моделі вагонів. На третьому прольоті корпусу вантажного вагонобудування йде підготовка виробництва потокового складання трьох моделей вантажних платформ. А європейська зчленована 90-футова платформа вийшла на випробування. У цієї продукції також є перспектива реалізації на ринку ЄС.

pivvagon

pivvagon

Крюківський вагонобудівний продовжує працювати! Наша стратегія спрямована на створення нової продукції, пошук нових ринків збуту, партнерів. Безумовне виконання поставлених завдань і укладених договорів залишається на порядку денному.

Шановні працівники КВБЗ, велика вдячність вам за працю, за вірність підприємству, за ваш ентузіазм і за віру у потенціал колективу. Тільки всі разом ми зможемо виконати поставлені завдання і досягти мети. Вітаємо вас із професійним святом! Надсилаємо наші щирі поздоровлення ветеранам вагонобудування, партнерам, всім колегам. Наша професія нелегка, вона дуже потрібна Україні й має бути гідно поцінована.

Бажаємо вам і вашим родинам доброго здоров’я, наполегливості, удачі у повсякденних і великих справах.

Наглядова рада, правління, профком ПАТ «КВБЗ».

dva zvarnika

dva zvarnika

man mplt

man mplt

dvoe bilia stanka

dvoe bilia stanka

red shafa

red shafa

SZKKKKKK

SZKKKKKK

other zvarnik

other zvarnik

troe

troe

zvarnik1212

zvarnik1212

women zvarnik

women zvarnik

mebliar

mebliar

molod 33

molod 33

 

Прочитано 1012 разів