Четвер, 05 серпня 2021 15:59

Перші п’ять кузовів пасажирських вагонів передали на складання

vagon prrr

vagon prrr
У багатьох виробничих підрозділах ПАТ «КВБЗ» відчувається суттєве пожвавлення. Вагонобудівники активно взялися за реалізацію контракту, укладеного між підприємством і Укрзалізницею на виготовлення 100 пасажирських вагонів, одразу після отримання 23 липня 2021 року першого авансового платежу. Одним із перших до інтенсивного режиму роботи повернувся колектив складально-зварювального корпусу КВБЗ.

За словами керівника цього підрозділу Віктора Горба, минулого місяця рівень його завантаженості сягнув 150%. І така позитивна тенденція зберігатиметься як мінімум протягом наступних 12 місяців, адже усі розуміють: стратегічний для України й КВБЗ контракт треба виконати вчасно.

Сьогодні складально-зварювальний корпус працює за трьома основними напрямами: заготівельне виробництво, складання вагонокомплектів (дільниця вузлів транспорту соціального призначення) й виготовлення комплектації для візків пасажирських вагонів (надресорні балки, важелі тощо).

AN1A6393

AN1A6393

Розвиваються й відносно нові напрями діяльності підрозділу, пов’язані із забезпеченням виробництва транспорту соціального призначення. Постійно розширюється асортимент елементів для монтажу інтер’єру вагонів, зокрема полірованих деталей із нержавіючої сталі.

Тривають дослідні роботи з виготовлення полиць поліпшеної конструкції для пасажирів. Тож залежність КВБЗ від сторонніх постачальників комплектуючих для транспорту соціального призначення поступово зменшується.

mebli farb

mebli farb

Перед колективом виробничників стоїть завдання виготовити цього місяця 7 вагонокомплектів для пасажирських вагонів. Темпи роботи підрозділу щодня зростають.

Кипить робота і в корпусі пасажирського вагонобудування. Заступник начальника корпусу з виробництва Олександр Мец повідомив, що до складально-зварювального цеху КПВ на подальше складання передали ще три кузови пасажирських вагонів. Тож загалом їх на коліях підрозділу вишикувалася перша гарна синьо-біла п’ятірка.

vagon2

vagon2

Два вагони пасажирники мають укомплектувати у серпні. Наразі робітники облаштовують внутрішній інтер’єр, встановлюють електричне обладнання, монтують системи водозабезпечення й опалення. Планується, що два перші з контрактної партії пасажирські вагони будуть представлені на виставці в Києві, приуроченій 30-й річниці Незалежності України.

dvoeуук

dvoeуук

rama exkavatora

rama exkavatora

rama krasivo

rama krasivo

Прочитано 971 разів