П'ятниця, 16 липня 2021 12:38

Металургія у вагонобудуванні

112

112

Традиційно у третю неділю липня своє свято відзначають українські металурги. Цього року вони прийматимуть вітання 18 липня.

Металургія - галузь науки і техніки, що охоплює процеси отримання металів з руд або інших видів сировини, а також процеси, пов’язані зі зміною хімічного складу, структури і властивостей металевих сплавів і виробництвом різноманітних металевих виробів з них.

На Крюківському вагонобудівному застосовується чимало технологій, які належать до металургійних. Тож ми звернулися до начальника технологічного управління ПАТ «КВБЗ» Олександра Петрова з проханням просто коротко перерахувати служби і дільниці підприємства, що відносяться до металургійного переділу.


212

212

- До металургійного переділу відносяться такі підрозділи як служба головного металурга у складі технологічного управління, термічний цех. В останньому металургами є люди, які займаються гальванопокриттям, працюють біля печей, на ливарній дільниці.

Металургія – це також дробоочисні дільниці у складі корпусів пасажирського вагонобудування та складально-зварювального, установка «SAPI» для очищення сортового і листового прокату у корпусі вантажного вагонобудування.

А також дільниця випалювання рам візків для транспорту соціального призначення у складально-зварювальному корпусі. Там у нас працюють дві великі печі з викатним подом: одна газова, інша електрична з красивою назвою «Термомайстер».313

313

Праця на металургійних дільницях потребує гарної професійної підготовки та ретельного ставлення до справи.

Ми вдячні Олександру Анатолійовичу за розповідь. Напередодні професійного свята приймайте, шановні друзі з вищеназваних колективів, вітання. Хай праця ваша буде затребуваною й плідною.

Прочитано 370 разів