П'ятниця, 28 травня 2021 11:40

Третій дизель-поїзд серії ДПКр-3 виробництва КВБЗ вийшов на випробування

v kremne

v kremne
На Крюківському вагонобудівному заводі завершено складання третього дизель-поїзда ДПКр-3-003 на замовлення Укрзалізниці. 27 травня він розпочав пробігові випробування на Південній залізниці. Відбулася перша тестова поїздка.

Традиційно у першому випробувальному рейсі нового крюківського дизеля взяли участь спеціалісти проєктно-конструкторського управління, працівники корпусу пасажирського вагонобудування, служби технічного сервісу. Випробування – це складний і чітко регламентований процес, в якому задіяні також фахівці служби якості, бюро охорони збереження власності, представники Укрзалізниці. Зокрема - машиністи, інспектор центру технічного аудиту Укрзализныци.vsi  razom

vsi razom

Відповідальною за пробігові випробування наказом голови правління була призначена начальник бюро технічного контролю в корпусі пасажирського вагонобудування управління якості продукції Наталія Свистун.

svistun

svistun

У ході пробігу здійснювалася перевірка усіх систем у русі, тривали пусконалагоджувальні роботи.

Нагадаємо, що контрактом 2018 року передбачено складання 6 дизель-поїздів нової серії ДПКр-3 для УЗ. Перший був переданий залізниці 27 грудня 2019 року. Він працював на маршрутах Kyiv Boryspil Express, станція ім. Т. Шевченка - Черкаси. А нині ДПКр-3 отримав номер 807/808, статус «Прикарпатський експрес» і маршрут сполучення Івано-Франківськ - Ківерці (через Львів і Луцьк).

Другий дизель-поїзд ДПКр-3-002 пройшов випробування у квітні поточного року і знаходиться на КВБЗ.

Другий і третій поїзди виготовлено за кошти ПАТ «КВБЗ». Питання фінансування їх закупівлі з боку Укрзалізниці поки що не вирішено.

potoki

potoki

kobeliaki

kobeliaki

Прочитано 1403 разів