П'ятниця, 07 травня 2021 14:27

Подарунки й теплі слова подяки – нашим ветеранам

veteran11

veteran11
Напередодні 76-тої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вагонобудівники традиційно вітають ветеранів із цим особливим для них і кожного днем. Букети весняних квітів, яскравий концерт, частування у теплій, майже родинній атмосфері – раніше програма святкування завжди була розмаїтою й складалася із багатьох тематичних заходів. Але з огляду на вимушені карантинні обмеження від масових урочистостей довелося відмовитися.

Та навіть під час пандемії Крюківський вагонобудівний не залишає без уваги своїх ветеранів, зокрема учасників Великої Вітчизняної війни й бойових дій, які працювали на КВБЗ.

От і цього року голови профспілкових комітетів і ветеранських організацій підрозділів нашого підприємства провідали своїх колишніх колег. І, звичайно ж, не з порожніми руками! Профком спільно із радою ветеранів ПАТ «КВБЗ» підготували 77 святкових продуктових наборів. А на додачу до них – теплі слова подяки за мужність під час боїв із ворогом, за самовіддану працю в тилу, за віру в Перемогу.

Прочитано 332 разів