Четвер, 29 квітня 2021 11:52

Вітаємо з травневими святами!

forzitsia prrrr

forzitsia prrrr
У самому розпалі весни, на початку травня, приходять до нас ці особливі дні. 1 травня - Міжнародний день праці, 2 травня - Великдень. А за ними 8 травня - День пам’яті та примирення, 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні або День Перемоги. Недарма ці державні свята збігаються в часі. Вони усі символізують торжество життя, працю як найвищу цінність існування, як символ миру і творення.

8 та 9 Травня люди покладають квіти до могил загиблих та меморіальних місць, вшановують ветеранів, які ще з нами і яких, на жаль, стає все менше. У кожній родині День Перемоги відзначають по-своєму. Хтось відкриває завітну шкатулку, де зберігаються листи з фронту, нагороди чи інші реліквії, згадує предків, життя яких передчасно обірвала війна.

Люди збираються за столом, випивають чарчину та співають пісень минулих літ, які торкаються душі й навівають щем. Молодь гуляє вулицями міст і сіл в очікуванні салюту, і в тому є найвища вартість Перемоги. Вона - у продовженні життя.

Наглядова рада, правління, профком, рада ветеранів ПАТ «КВБЗ» надсилають найщиріші вітання ветеранам, усім вагонобудівникам із цими всенародними святами. Прийміть побажання здоров’я, родинного тепла, упевненості у завтрашньому дні. Нехай у нашій країні запанують мир і процвітання!

kolisni pari

kolisni pari

vifhnia vagon

vifhnia vagon

Прочитано 332 разів