Середа, 31 березня 2021 14:22

Вагони-хопери для компанії «Кривий Ріг Цемент»

sementovoz pr

sementovoz pr
На залізничній колії між виробничою й адміністративною будівлями корпусу вантажного вагонобудування ланцюжком вишикувалися новенькі вагони-хопери приємного зеленого кольору із символікою компанії «Кривий Ріг Цемент». Це підприємство на теренах центральної та східної України є лідером із виготовлення цементу, бетону та інших наповнювачів для будівельної галузі. І нам, безумовно, приємно, що воно замовило вагони саме у нашого підприємства.

«Кривий Ріг Цемент» – динамічна компанія, що стрімко розвивається і прагне створити власний транспортний парк сучасної техніки, що дозволить їй суттєво зміцнити позиції в даному сегменті ринку і підвищити свою конкурентоспроможність. Згідно з умовами контракту, до кінця квітня завод має поставити замовнику 140 цементовозів моделі 19-7075. Як розповів «Вагонобудівнику» директор із виробництва Тарас Беценко, наразі в корпусі вантажного вагонобудування вже завершено виготовлення усієї контрактної партії. Перші 40 вагонів замовник отримав 10 березня, а минулого тижня йому передали їх ще 50 одиниць. Решту вагонобудівники відправлять до Кривого Рогу до середини квітня.

Про співпрацю з лідером вітчизняного вагонобудування – Крюківським вагонобудівним заводом – ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» створило промофільм, який можна переглянути на сайті компанії. У ньому голова правління Ігор Завіновський розповідає, що вагони КВБЗ обрано невипадково. Адже вони мають покращену конструкцію, антивандальний захист і збільшену вантажопідйомність – 74 тонни проти 72, що пропонують інші виробники.

farba

farba

Важливим для них є й те, що Крюківський вагонобудівний завод має чималий досвід виготовлення вагонів такого цільового призначення. На його рахунку понад 30 тисяч реалізованих у різні роки цементовозів, з яких понад тисячу мають сучасну удосконалену конструкцію, добре зарекомендували себе в експлуатації й відповідають світовим залізничним стандартам.

Тож усі перелічені чинники дають керівнику криворізької компанії підставу вважати «контракт із КВБЗ гарним прикладом ефективної співпраці двох потужних вітчизняних виробників». А Крюківським вагонобудівникам – сподіватися на подальший розвиток співробітництва з цим підприємством та нові замовлення на свою продукцію.

na platformi

na platformi

vagonchik

vagonchik

Прочитано 1243 разів