Понеділок, 04 січня 2021 14:45

«Крюківвагон» провів новорічно-різдвяну благодійну акцію для дітей

presents

presents
Благодійний фонд «Крюківвагон», який очолює Володимир Приходько, провів велику новорічно-різвяну акцію для дітей правобережжя. Як повідомила нам виконавчий директор фонду Ірина Бугайченко, для 12 організацій закуплено та вручено 750 подарунків (цукерки) на загальну суму 54 тис. грн.

До проведення акції приєдналися депутати-вагонобудівники та їх помічники. Вони попіклувалися про транспорт, привітали адресатів допомоги з Новим роком та Різдвом Христовим. Так, Олена Семенова - помічник депутата міської ради Олександра Плескуна, побувала у дошкільному навчальному закладі № 21 та Центрі розвитку дитини № 26, а також у Кременчуцькій гімназії № 22.

Слід підкреслити, що подарунки призначені та вручено дітям, які мають успіхи у навчанні, а також малюкам із малозабезпечених родин.

Сергій Попенко – помічник депутата міської ради Інни Петренко, побував у гімназіях № 9 та № 23. Відвідав також Кременчуцький міський центр реабілітації дітей з інвалідністю. У Кременчуцькій спеціальній школі-інтернаті цукерки отримали всі учні – 145 дітей.

Депутат міської ради, директор із персоналу, соціальних питань та режиму КВБЗ Олександр Нікіфоров та його помічник Віктор Семенов відвезли 70 подарунків до гімназії № 29, а також до Кременчуцької міської та Крюківської районної рад ветеранів.

Не забули у благодійному фонді «Крюківвагон» і про Асоціацію інвалідів дитинства «Новий дім» та Кременчуцький спеціалізований будинок дитини.

Приємно усвідомлювати, що на вагонобудівному продовжуються традиції допомоги та благодійництва.

Прочитано 263 разів