Четвер, 12 вересня 2019 10:43

Інформаційний калейдоскоп КВБЗ (фото, відео)

У вересні на Крюківському вагонобудівному знімали телевізійний сюжет про регіональний дизель-поїзд ДПКр-3 – нову розробку ПАТ «КВБЗ» для передачі телеканалу 2+2 «ДжеДАІ». А у серпні на каналі «24» вийшла передача «Центру розслідувань України» на тему «Чому нові вагони Укрзалізниці простоюють на заводі і куди зникли гроші», значну частину якої теж було знято на нашому підприємстві. А ще місяцем раніше, у липні, відбулася пресконференція для ЗМІ з приводу закупівлі компанією «Ferrexpo» глуходонних піввагонів виробництва КВБЗ. Одна новина змінює іншу. Справжній калейдоспоп подій, в центрі якого — наше підприємство.

Інтерес засобів масової інформації до Крюківського вагонобудівного заводу, його продукції, новин із заводського життя та проблем з Укрзалізницею, з якими стикаємося останнім часом, не вщухає. Пишуть про нас газети, журнали, інтернет-видання, як спеціалізовані так і загальнонаціональні інформаційні агенства, знімають сюжети телеканали. Найчастіше інформацію беруть зі стрічки новин заводського сайту і, поширюючи її на своїх шпальтах, одразу у кількасот разів збільшують аудиторію читачів новин про КВБЗ та розширюють коло його симпатиків.

Pressa i KVSZ 1 1

Pressa i KVSZ 1 1

Pressa i KVSZ 4

Pressa i KVSZ 4

Pressa i KVSZ 2

Pressa i KVSZ 2

Не втрачають ентузіазму журналісти, які прагнуть потрапити на КВБЗ, особисто взяти інтерв’ю у його керівників, відзняти ексклюзивні кадри, зафільмувати продукцію, якою цікавиться суспільство і гордиться Україна. Прес-служба у тісній спіпраці з іншими службами та виробництвом, за розпорядженням голови правління, організовує для них зйомки.

Лише цього року на Крюківському вагонобудівному відбулося кілька великих пресконференцій за участі міських, обласних, столичних ЗМІ, вийшли сюжети на «Голосі Америки» та інших телеканалах, знакові статті та великі інтерв’ю голови наглядової ради Володимира Приходька на популярних порталах інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ та Центр транспортних стратегій.

Все це є важливою інформаційною підтримкою для підприємства. Крюківський вагонобудівний завод став достатньо відомим, щоб нашу думку почули в Україні, прислухалися до неї. Про нас, як про новаторів, борців і важливу частину економіки країни, писали, пишуть і будуть писати чесні й неупереджені журналісти. Саме вони і є справжньою четвертою влвдою в будь-якій цивілізованій країні. Дякуємо четвертій владі за співпрацю і підтримку. Пливемо і надалі разом у бурхливому морі інформації.

Pressa i KVSZ 5

Pressa i KVSZ 5

Pressa i KVSZ 3

Pressa i KVSZ 3

.Pressa i KVSZ 6

Pressa i KVSZ 6

Прочитано 3979 разів

Медиа