Вівторок, 16 жовтня 2018 13:03

На КВБЗ триває остаточне складання 8 локомотивів General Electric

GE na KVSZ october 1

GE na KVSZ october 1
Як відомо, 25 вересня у порт Чорноморська прибуло чергове судно з США з вантажем локомотивів від компанії General Electric. Доставлено, як і планувалося, 7 тепловозів TE33AC. Другого жовтня нову партію тепловозів GE спеціальним рейсом доставлено в Кременчук, на Крюківський вагонобудівний завод для подальшого складання. Нагадаємо також, що перший локомотив прибув 10 вересня поточного року.

Як повідомив нам начальник управління виробництвом ПАТ «КВБЗ» Богдан Столбов, усі 8 локомотивів знаходяться в роботі. Спеціалісти та робітники КВБЗ працюють у тісному контакті з фахівцями американської компанії General Electric. Ведеться узгодження всіх технічних питань та остаточна комплектація тепловозів.

GE na KVSZ october 2

GE na KVSZ october 2

GE na KVSZ october 3

GE na KVSZ october 3

Зокрема, на малярній дільниці корпусу пасажирського вагонобудування вже фарбують виготовлені на КВБЗ спеціально для них створені колієочисники. Колієочисники - це такі пристрої, що встановлюються попереду та позаду на рамі тепловоза. Їх призначення – видалення з колії сторонніх предметів та попередження пошкодження елементів конструкції візків та іншого обладнання, що низько розташоване. Завдяки нещодавно закупленому новому фарбувальному обладнанню: фарбопульту та установкам високого та середнього тиску, двокомпонентні фарби на них утворюють надійне покриття

GE na KVSZ october 4

GE na KVSZ october 4
.На кабіни американських тепловозів вже приміряли склопластикові маски-обтічники вітчизняного виробництва, які встановлюють на металічний корпус TE33AC. Їх виготовлення ще один приклад локалізації виробництва локомотивів в Україні.

У листопаді очікуємо надходження наступної партії локомотивів на доукомплектацію.

GE na KVSZ october 5

GE na KVSZ october 5

GE na KVSZ october 6

GE na KVSZ october 6

 GE na KVSZ october 7

GE na KVSZ october 7

Прочитано 3204 разів