П'ятниця, 21 вересня 2018 14:33

КВБЗ – це не тільки вагони, а й долі кожного з нас

S Dnem Mash-lyaВітаємо всіх працівників КВБЗ, ветеранів, молодь, що тільки починає трудовий шлях, з професійним святом – Днем машинобудівника. Шлемо поздоровлення також колегам і партнерам з машинобудівних підприємств в Україні та за кордоном!

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» – одне з найбільших машинобудівних підприємств і найвідоміший виробник транспортних засобів в Україні. Основна спеціалізація – виробництво рейкового рухомого складу.

На підприємстві налагоджено розробку і виготовлення широкої гами магістральних вантажних і пасажирських вагонів, міжрегіональних поїздів локомотивної тяги, двосистемних електропоїздів, дизель-поїздів, поїздів метрополітену, міжповерхових і тунельних ескалаторів, візків до всіх видів вагонів, дорожніх і комунальних машин, інженерної техніки широкого призначення, запасних частин і комплектуючих до всіх цих видів транспорту, зварних металоконструкцій за індивідуальними замовленнями.
Уся ця продукція наукомістка, матеріаломістка, а також потребує чимало людської праці та часу на виготовлення. Весь тривалий і затратний шлях нової техніки від створення до експлуатації завод взяв на себе: починаючи від ідеї, від розробок конструкції і втілення у натурні зразки, випробувань і сертифікації до пошуку замовників і продажу, гарантійного і сервісного обслуговування.

Так склалося історично, що процес народження нових галузей машинобудування на КВБЗ співпав з низкою надскладних політичних і економічних перетворень у країні. І ми змушені будувати свої плани з урахуванням таких реалій як втрата традиційних ринків і пошук нових у той час, коли у колі виробників рейкового транспорту стає все тісніше. Ми маємо працювати за умов явно недостатньої підтримки вітчизняного виробника на внутрішньому ринку. І тільки запас витривалості, накопичений протягом майже півтора століття, мудрість і далекоглядність стратегії, що діє на підприємстві, працелюбність людей і їх вірність своєму колективу допомагають братися за нові проекти, втілювати їх, підніматися на нові сходинки.

Доля представників багатьох поколінь крюківських вагонобудівників нероздільно пов’язана з роботою на КВБЗ, з традиціями колективу, з тією незримою і ніде не записаною життєвою мудрістю, яка беззаперечно існує і передається від батьків синам, від дідів – онукам. Ми бажаємо всім заводчанам зберегти зв’язок поколінь, а разом з тим бажання жити і працювати тут, у Крюкові, де знайоме кожне обличчя і кожна стежка.

Бажаємо також всім міцного здоров’я, стабільності на роботі і вдома, здійснення мрій, цікавої праці і гарного відпочинку. На нас очікують нові проекти зі створення локомотивів, дизель-поїздів, пасажирських вагонів та іншої продукції, які нам просто необхідно втілити в життя. Ми маємо бути певними: крюківським машинобудівникам це під силу! Вперед – до 150-літнього ювілею підприємства!

Наглядова рада, правління ПАТ «КВБЗ».

Прочитано 914 разів