П'ятниця, 21 вересня 2018 11:27

Володимир Приходько:«Переговори КВБЗ на InnoTrans-2018 йдуть на найвищому рівні»

InnoTrans 2018 5

InnoTrans 2018 5
Як ми вже повідомляли, група фахівців Крюківського вагонобудівного заводу на чолі з президентом компанії Володимиром Приходьком працює в Берліні, де з 18 по 21 вересня проходить Міжнародна транспортна виставка InnoTrans-2018.

Ми подзвонили Володимиру Івановичу і попросили відповісти на кілька запитань. Він повідомив, що дзвінок застав його на виході з переговорного центру, де тільки що закінчилися переговори з представниками компанії Alstom Transport.

– Значить, враження найсвіжіші? Поділіться, будь ласка, інформацією про цю та інші ваші ділові зустрічі.

– Ці кілька коротких днів виставки були наповнені зустрічами з колегами, з якими ми ведемо переговори протягом 2017-2018 років: такими всесвітньо відомими гравцями на ринку як Alstom, Greenbrier, GE Transportation, Bombardier та іншими. Причому переговори йдуть на найвищому рівні - президентів або віце-президентів провідних компаній в галузі транспортного машинобудування, які працюють в Україні, Європі та в усьому світі.

Враження хороші, настрій - позитивний. Очевидно бажання іншої сторони працювати з нами, відомі фірми бачать нас партнерами, людьми, яким можна довіряти. Це дорогого коштує. Від нас хочуть отримати пораду, по нашій реакції перевірити свої припущення з тих чи інших питань. Є інтерес, питання, відповіді, пропозиції.

Переговори йдуть в довірчій обстановці взаємної зацікавленості в просуванні спільних проектів в Україні. І звичайно ж ми мали активне спілкування, обмін думками і планами з керівниками Укрзалізниці.

– Скільки українських підприємств і організацій представлено на виставці?

– Наскільки я знаю, – 16. Серед виробників залізничного транспорту ми єдині. У перший же день виставки стенд Крюківського вагонобудівного заводу відвідали міністр інфраструктури України Володимир Омелян, директор департаменту стратегічного розвитку та інвестиційної політики Укрзалізниці Антон Соболевський.

Ми зустрічалися і обмінювалися думками з в.о. голови правління Укрзалізниці Євгеном Кравцовим. Такі зустрічі в неофіційній обстановці, поза робочих кабінетів, в місці, де чітко видно тенденції розвитку транспорту в Європі і світі, дуже важливі і, впевнений, зіграють в подальшому свою позитивну роль.

Інтерв’ю взяла Ганна Кудіярова.

InnoTrans 2018 6

InnoTrans 2018 6

Вадим Дузік, Павло Приходько, Володимир Приходько, Євген Кравцов біля павільйона ПАТ «КВБЗ» на InnoTrans-2018

InnoTrans 2018 7

InnoTrans 2018 7

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян відвідав павільйон ПАТ «КВБЗ» у перший день роботи виставки

InnoTrans 2018 8

InnoTrans 2018 8

Учасники переговорів із компанією Alstom Transport

 

Прочитано 1563 разів