Послуги з металообробки


||| |||

 

Контактна особа:

Провідний фахівець Торгової Фірми ПАТ "КВБЗ"
Бідаш Вікторія Валеріївна

Моб. +38 (098)099 59 06
Тел: +38 (0536)769-654
Факс: +38 (0536)769-065
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • Виконання фрезерних, свердлильних, розточувальних операцій у різних литих і зварних корпусних деталях (станини, траверси, картери, редуктори і т.д), а також в інших габаритних металоконструкціях масою до 20т, де потрібне точне взаємне розташування різних поверхонь (у т. ч. криволінійних) в різних площинах (штампи, пресформи, загальномашинобудівні та будівельні конструкції і т.д.).
  • Лазерне різання листового металу.
  • Гаряча навивка циліндричних пружин стиснення.
  • Виготовлення деталей з листових (до 6 мм) матеріалів методом пробивки, розрізання, вирубки, висічки, надрізки, проколів, штампування.
  • Згинання труб.
  • Термообробка великогабаритних деталей і зварних конструкцій

СПИСОК ОБЛАДНАННЯ

 

Багатоцільовий фрезерно-розточувальний верстат мод. FR-10.000, з системою ЧПК HEIDENHAIN ITNC-530 «SORALUCE»

Верстат призначений для виконання фрезерних, свердлильних, розточувальних операцій у різних литих і зварних корпусних деталях (станини, траверси, картери, редуктори і т.д), а також в інших габаритних металоконструкціях масою до 20т, де потрібне точне взаємне розташування різних поверхонь (в т.ч. криволінійних) в різних площинах (штампи, пресформи, загальномашино-будівні та будівельні конструкції і т.д.).

Може працювати за маятниковою схемою з організацією на столі двох робочих зон обробки, розділених захисним екраном, що здійснено, в даний час для обробки рам візків вагонів. На двох позиціях встановлені спеціальні базові косинці з гідравлічною системою фіксації. Рама попередньо базується і закріплюється на пристосуванні-супутнику поза верстатом, а потім встановлюється на косинець.
Для забезпечення якості, стабільності і точності обробки на верстаті реалізована функція трирозмірної корекції положення інструменту (з причини теплового розширення головки, прогину при вильоті траверси). Для корекції «0» при відпрацюванні програми виконується автоматичний замір розташування деталі перед обробкою спеціальним контактним зондом з радіохвильовою передачею даних. Похибка інструменту вимірюється лазерним безконтактним зондом, виконуючим перевірку по довжині, діаметру і формі поверхонь. Дані також використовуються для корекції програми при обробці деталей на верстаті.
Верстат складається з нерухомої плити (столу) з розміром робочої поверхні 11000х2500 мм з тавровими пазами (28Н12 по DIN650) і поздовжньо-рухомої колони з траверсою, що переміщується вертикально, встановлених на різні фундаменти, з розташованим між ними стружкозбиральним конвеєром. Допустиме навантаження на поверхню столу: 15т / м2. Всі направляючі верстата прецизійні роликові, застосовані шаро-гвинтові тягові пари і мають автоматичну контрольовану змазку. Для зручності огляду зони обробки кабіна оператора має гідравлічний підйомник. Станція подачі МОР забезпечує високий і низький тиск 3 і 8 бар з системою збору та очищення.

Колона верстата і розташована на ній траверса забезпечують трикоординатну обробку:

Поздовжнє переміщення колони 10000 мм
Вертикальне переміщення траверси по колоні 3600 мм
Поперечний виліт траверси 1600 мм

Верстат забезпечує наступні параметри точності:

Повторюваність до 2000 мм – 0,015 мм
за кожні додаткові 1000 мм – 0,005 мм
Позиціонування до до 2000 мм – 0,020 мм,
за кожні додаткові 1000 мм - 0,003 мм

 

На траверсі верстата встановлена автоматична поворотна ділильна (дискретна) головка з двома осями обертання: прямій і під кутом в 45 °, що забезпечує на 360 ° - 144 фіксовані позиції (через 2,5 °), керованих ЧПК, і має: систему подачі охолоджуючої рідини безпосередньо через шпіндель, автоматичний обдув посадкового конуса при зміні інструменту стисненим повітрям (для очищення), а також можливість автоматичної заміни в процесі обробки з установкою в спеціальну стійку.

Максимальна потужність, яка передається головкою 30 кВт
Максимальна частота обертання 3000 об/мин

Для автоматичної заміни в стійці знаходиться фіксована головка, призначена для глибоких і високоточних операцій розточування тільки в поперечному напрямку руху траверси (уздовж осі шпинделя). Головка має кероване позиціювання через кожен 1 ° для роботи з наявною в інструментальному магазині малої кутової головки.

Довжина головки 570 мм
Діаметр головки 200 мм

На верстаті встановлений магазин на 40 одиниць інструмента (з можливою максимальною довжиною до 400мм і діаметром 125 мм).

Багатоцільові фрезерно-розточувальні верстати з ЧПК моделі FL-5.000

ПРИЗНАЧЕННЯ ОБЛАДНАННЯ

Багатоцільові фрезерно-розточувальні верстати з ЧПК моделі FL-5.000 призначені для виконання операцій фрезерування, розточування, свердління, нарізння різьби і т.п. при обробці різних литих і зварних корпусних деталей (станини, траверси, картери, редуктори і т.д), а також інших металоконструкцій і деталей, де потрібне точне взаємне розташування різних поверхонь (в т.ч. криволінійних) в різних площинах (штампи, пресформи, загальномашинобудівні і будівельні конструкції і т.д.). На верстатах можна обробляти деталі типу рам візків рухомого складу: вагонів метро, пасажирських вагонів, локомотивів, корпусні деталі металорізальних верстатів, пресів масою до 30т, деталі кар'єрних машин (бульдозерів, екскаваторів), підйомно-транспортних машин (поетажних і тунельних ескалаторів) та ін.

Цільовими клієнтами для розміщення замовлень на ПАТ «КВБЗ» можуть виступати підприємства загальномашинобудівної галузі різних сфер діяльності: важкого машинобудування, харчової промисловості, сільського господарства, енергетики, тракторобудування, транспортного машинобудування, верстатобудування та ін.

СПИСОК ОБЛАДНАННЯ

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС ВЕРСТАТА

Багатоцільовий фрезерно-розточувальий верстат з ЧПК моделі FL-5.000 (зі столом3х3м) обладнаний автоматичною головкою H200SP,що індексується, автоматичним пристроєм заміни інструменту, поворотно-рухомим столом і системою ЧПК HEIDENHAIN ITNC 530 HSCI.

Конструкція верстата виготовлена в основному з перлітного чавуну. Конструкція цього верстата була визначена аналізом, заснованим на "Методі кінцевих елементів" (МСЕ) моделювання. В результаті застосування цього методу спільно з вибором найбільш відповідних для виготовлення матеріалів оптимізують: жорсткість, поглинання вібрацій, забезпечуючи повну механічну стійкість.

Система лінійних направляючих з рециркуляційними циліндричними роликами в кожній осі, гарантує високу стійкість і високу точність. Кожна лінійна направляюча складається з декількох ковзних супортів, обладнаних чотирма перпендикулярними каналами рециркуляції і циліндричними роликами, які переміщуються по відшліфованій високозагартованій і високоточній направляючій.

Переміщення системи в поздовжньої осі здійснюється за допомогою двох серводвигунів, двох коробок передач і двох шарово-гвинтових пар. Система рейкових передач захищена за допомогою металевого телескопічного кожуха і обладнана автоматичною централізованою системою змащення.

Висока точність і ефективність роботи можлива завдяки двигуну з високим крутним моментом прямого приводу шпінделя, який також гарантує низький рівень виділення тепла, зниження шуму і не вимагає обслуговування.

Для забезпечення якості, стабільності і точності обробки на верстаті реалізована функція трирозмірної корекції положення інструменту (з причини теплового розширення головки, прогину при вильоті траверси). При відпрацюванні програми виконується автоматичне визначення положення деталі перед обробкою спеціальним контактним зондом з радіохвильовою передачею даних.

Станція подачі МОР забезпечує високий і низький тиск 3 і 8 бар з системою збору та очищення.

Верстат складається з поздовжньо-рухомої колони з траверсою, яка вертикально переміщується і поворотно-рухомого столу, з розташованим між ними стружкозбиральним конвеєром.

Колона верстата і розташована на ній траверса забезпечують трьох координатну обробку:

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Програмоване переміщення

Поздовжній хід

5 000 мм

Вертикальний хід

2 200 мм

Поперечний хід

1 300 мм

Точність переміщень

Поздовжній хід

0,018 мм

Вертикальний хід

0,015 мм

Поперечний хід

0,0126 мм

Повторюваність позиціювання

Поздовжній хід

0,016 мм

Вертикальний хід

0,012 мм

Поперечний хід

0,0105мм

 

Приблизна вага верстата

33 750 кг

Маса оброблюваних деталей

до 20 000 кг

На траверсі верстата встановлена автоматична поворотна ділильна (дискретна) головка з двома осями обертання - прямій і під кутом в 45º, що забезпечує на 360 ° - 144 фіксовані позиції (через 2,5º). Кожне позиціонування керується електромеханічною системою. Затиск і розжим здійснюється гідравлікою. У головці змонтовані автоматичні пристрої затиску (механічне) і розжиму (гідравлічне) інструменту. Передача потужності здійснюється через спіральні зубці конічних зубчастих передач. Ця система змащується сумішшю повітря і масла, таким чином, знижуючи виділення тепла під час роботи.

Горизонтальний поворотно-рухомий стіл здійснює переміщення на 1 000мм. Має Т-образні пази шириною 28 мм і центральний отвір діаметром 100мм.

Максимальна вантажопідйомність столу (по центру стола): 30.000 кг. Розміри поверхні столу: 3.000 х 3.000 мм.

На верстаті встановлений магазин на 40 одиниць інструмента (з можливою максимальною довжиною до 400мм і діаметром 125мм). Процес заміни інструменту може здійснюватися автоматично в двох різних положеннях фрезерної головки.

З обох сторін робочої області верстата, встановлено сітчасту огорожу висотою 1.600 мм. Нижня область цієї огорожі відкрита до висоти 300 мм. Також встановлені двоє дверей доступу з відкриттям назовні. Одна з цих дверей знаходиться на лівій стороні машини (з боку кабіни оператора), а інша з правого боку. Ліві двері оснащені кнопкою блокування і сигнальною лампою. У правих дверей є один пристрій блокування без кнопки. Робоча зона верстата має захисну огорожу і складається з двох бічних стаціонарних екранів з фотоелементами.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС ВЕРСТАТА

Багатоцільовий фрезерно-розточувальний центр з ЧПК моделі FL-5000 (з роз міром столу 1,5х5м) обладнаний автоматичною індексованою головою H200SP, автоматичним пристроєм зміни інструменту, поворотним столом і системою ЧПК HEIDENHAIN ІTNC 530 HSCI.

Конструкція верстата виготовляється в основному з перлітного чавуну. Конструкція цього верстата була визначена аналізом, заснованим на «Методі кінцевих елементів" (МСЕ) моделювання. В результаті застосування цього методу спільно з вибором найбільш відповідних для виготовлення матеріалів оптимізують: жорсткість, поглинання вібрацій, забезпечуючи повну механічну стійкість.

Верстат може працювати за маятниковою схемою з організацією двох робочих зон.

Система лінійних направляючих з рециркуляційними циліндричними роликами в кожній осі, гарантує високу стійкість і високу точність. Кожна лінійна направляюча складається з декількох ковзних супортів обладнаних чотирма перпендикулярними каналами рециркуляції і циліндричними роликами, які переміщаються по відшліфованій, високо загартованій та високоточнійї направляючій.

Переміщення системи в поздовжній осі здійснюється за допомогою двох серводвигунів, двох коробок передач і двох шарово-гвинтових пар. Система рейкових передач захищена за допомогою металевого телескопічного кожуха і обладнана автоматичною централізованою системою змащення.

Висока точність і ефективність роботи можлива завдяки мотору з високим крутним моментом, прямого приводу шпінделя, який також гарантує низький рівень виділення тепла, зниження шуму і не вимагає обслуговування.

Для забезпечення якості, стабільності і точності обробки на верстаті реалізована функція трироазмірної корекції положення інструменту (з причини теплового розширення головки, прогину при вильоті траверси). При відпрацюванні програми, виконується автоматичне визначення положення деталі перед обробкою спеціальним контактним зондом з радіохвильовою передачею даних.

Для зручності огляду зони обробки кабіна оператора має гідравлічний підйомник. Станція подачі МОР забезпечує високий і низький тиск 3 і 8бар з системою збору та очистки.

Верстат складається з поздовжньо-рухомої колони з траверсою, яка вертикально переміщується, , поворотного столу і горизонтальної підлогової плити. Між колоною і поворотним столом з нерухомою плитою розташований стружкозбиральний конвеєр.

Колона верстата і розташована на ній траверса забезпечують трикоординатну обробку:

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Програмоване переміщення

Поздовжній хід

5 000 мм

Вертикальний хід

2 200 мм

Поперечний хід

1 300 мм

Точність переміщень

Поздовжній хід

0,018 мм

Вертикальний хід

0,015 мм

Поперечний хід

0,0126 мм

Повторюваність позиціювання

Поздовжній хід

0,016 мм

Вертикальний хід

0,012 мм

Поперечний хід

0,0105мм

 

Приблизна вага верстата

33 750 кг

Маса оброблюваних деталей

до 20 000 кг

На траверсі верстата встановлена автоматична поворотна ділильна (дискретна) головка з двома осями обертання - прямій і під кутом в 45º, що забезпечує на 360 ° - 144 фіксовані позиції(через 2,5º). Кожне позиціонування керується електромеханічною системою, затиск і розжим здійснюється гідравлікою. У голоці змонтовані автоматичні пристрої затиску (механічне) і розжиму (гідравлічне) інструменту. Передача потужності здійснюється через спіральні зубці конічних зубчастих передач. Ця система змащується сумішшю повітря і масла, таким чином, знижуючи виділення тепла під час роботи.

Горизонтальний поворотний стіл має Т-образні пази шириною 28 мм і центральний отвір діаметром 100мм.

Максимальна вантажопідйомність столу (по центру столу): 5.000 кг. Розміри поверхні столу: 1.000 х 1.000 мм.

Горизонтальна підлогова плита виготовлена зі спеціального сплаву чавуну і сталі, має поздовжні Т-образні пази (шириною 28 мм) з відстанню між ними 250 мм .. Максимальна вантажопідйомність 15.000 кг. Розміри плити: 5.000 х 1.5000 х 300 мм.

На верстаті встановлений магазин на 40 одиниць інструмента (з можливою максимальною довжиною до 400мм і діаметром 125мм). Процес заміни інструменту може здійснюватися автоматично в двох різних положеннях фрезерної головки.

З обох сторін робочої області верстата, встановлений сітчаста огорожа висотою 1.600 мм. Нижня частина цієї огорожі відкрита до висоти 300 мм. Також встановлені двоє дверей доступу з відкриттям назовні. Одна з цих дверей знаходиться на лівій стороні машини (з боку кабіни оператора), а інша з правого боку. Ліві двері оснащені кнопкою блокування і сигнальною лампою. У правих дверей є один пристрій блокування без кнопки. Робоча зона верстата має захисну огорожу, що складається з двох бічних стаціонарних екранів з фотоелементами.

 


Фрезерний обробляючий центр мод. FUQ 150 OR / 3,
виробництва компанії TOS KURIM (Чеська республіка)
з системою ЧПК HEIDENHAIN ITNC-530

Верстат призначений для виконання операцій фрезерування, свердління, розточування, нарізання різьби в різних литих і зварних корпусних деталях (плити, траверси, картери, редуктори і т.д), а також в інших металоконструкціях, де потрібне точне взаємне розташування різних поверхонь (в т .ч. криволінійних) в різних площинах (штампи, пресформи, загальномашинобудівні і будівельні конструкції і т.д.).

Для корекції «0» при відпрацюванні програми виконується автоматичний замір розташування деталі перед обробкою спеціальним контактним зондом з радіохвильовою передачею даних. Похибка інструменту вимірюється лазерним безконтактним зондом, виконуючим перевірку по довжині, діаметру і формі поверхонь. Дані також використовуються для корекції програми при обробці деталей на верстаті.
Верстат складається з нерухомого поворотного столу з розміром робочої поверхні 2000х2000 мм з тавровими пазами 28Н11 (центральний паз 28Н8, діаметр центрального отвору - 100Н7) і поздовжньо-рухомої колони з траверсою, яка вертикально переміщується, встановлених на різні фундаменти, з розташованим між ними стружкозбиральним конвеєром. 
Колона верстата і розташована на ній траверса забезпечують трикоординатну обробку:

 

Поздовжнє переміщення колони 3000 мм
Вертикальне переміщення траверси по колоні 2000 мм
Поперечний виліт траверси 1500 мм

Верстат забезпечує наступні параметри точності:

Повторюваність до 2000 мм – 0,010 мм
Позиціонування до 2000 мм – 0,020 мм

На траверсі верстата встановлена автоматична незмінна поворотна головка (тип О) з двома осями обертання - прямій і під кутом в 45 °. Пряма вісь головки має окремий силовий привід, що забезпечує її безперервний поворот на 360 °, а діагональна вісь - 144 фіксовані позиції (через 2,5 °), керовані ЧПК, і має систему подачі охолоджуючої рідини безпосередньо через шпіндель (через фланець).

Максимальна передавана головкою потужність 30 кВт
Максимальна частота обертання 4000 об/мин

На верстаті встановлений магазин на 40 одиниць інструмента (з можливою максимальною довжиною до 340мм і діаметром 250 мм).

Завдяки наявності безперервної кругової подачі поворотного столу і автоматичною головки в горизонтальній площині, даний верстат дозволяє проводити обробку складних об'ємних деталей по 5-ти координатах.

 

Трубозгинальний верстат мод.CNC-100TSR
з ЧПК «CHIAO SHENG MACINERY CO. LTD»

Макс. довжина встановлюваної труби 3600 мм
Радіус згинання методом намотування 45-400 мм
Макс. кут згину 190°
Точність гнуття ± 0,1°
Макс. швидкість гнуття 20°/с
Автоматична подача, точність ± 0,1мм
Автоматичний поворот труби, точність ± 0,1°

 

Комплект інструментального оснащення (наявний):

Ø Труби х товщина Матеріал Радіус ролика, мм(по осьовій лінії на кресленні)
14х1
14х2,8
14х3
14х3
12Х18Н10Т
В20
В20
12Х18Н10Т
R=47
21х2,5
21х2,8
21х3
21х3
21х3,2
В20
В20
В20
12Х18Н10Т
12Х18Н10Т
R=70,5
R=100,5
22х1,5
22х3
22х3,25
12Х18Н10Т
12Х18Н10Т
АД31
R=52
R=67
R=71
27х2,5
27х3,2
27х3,2 
В20
В20
В20
R=103,5
R=113,5
R=248,5
34х3
34х4
34х4
В20
В20
12Х18Н10Т
R=97
R=105
R=137
35х1,5   12Х18Н10Т R=90
R=105
R=122,5
42х3,2
42х4
42х1
42х3
42х4 
42х2,5  
В20
В20
5- 12Х18Н10Т
12Х18
12Х18
АД31
R=80 
R=105
R=120
R=131
R=171
48х3
48х3  
В20
АД31
R=120
R=174
R=224
60х1,5
60х3
60х3  
В20
В20
АД31
R=100
R=130
76х4 В20 R=114
R=138

 

Координатно-револьверний прес мод. "Європа-258" ,
з ЧПК"AMADA"

Це "гнучкий" верстат з закритою конструкцією рами і пристроєм для розміщення двадцяти семи інструментальних блоків, включаючи три обертові блоки. Він призначений для виготовлення деталей з листових матеріалів методом пробивки, розрізання, вирубки, висічки, надрізки, проколки.

Як приклад - можливе виготовлення складальних стелажів з гнутими стійками і з пазами для встановлення полиць, перфорованих сандвіч-панелей і т.д.

Зусилля штампування 196 кН
Максимальний розмір оброблюваного листа 1250х2000мм мм
Максимальна товщина листа до 6 мм
Максимальна частота ударів за хв. 500

 

 

Вальці чотиривалкові листозгинальні
мод. МСА 3020 з ЧПК «DAVI PROМАU»

 


Технологічні можливості машини:

мінімальний радіус згину 140 мм
ширина вигину до 3000 мм
вальцювання до до 6 мм

– можливість гнуття конусів;
– гідравлічна керована кінцева сережка;
– повністю гідравлічні переміщення.

 

 

Електрична піч з викатним подом «ТермоМайстер»
мод. ДО-40.50.25 / 750

Низькотемпературна піч для термообробки (відпускання, відпалу) великогабаритних деталей і зварних конструкцій.

Максимальна температура печі 400-750°С
Робочий простір 5000х4000х2500 мм
Максимальна маса садки 6200 кг
Максимальна маса деталі 5000 кг

 

 

Газова камерна піч з викатним подом

Високотемпературна піч для термообробки (відпускання, відпалу і нормалізації) великогабаритних деталей і зварних конструкцій.

Максимальна температура печі 400-950°С
Робочий простір 8740х4690х2380 мм
Максимальна маса садки 30000 кг
Максимальна маса деталі 5000 кг

 


Термічне різання

Обладнання:

1.Лазерний програмно-технологічний комплекс мод. Зеніт-3015 виробництва ТДВ «ЗОНТ» м.Одеса.

2.Верстат лазерного різання мод. FO 4020-NТ з ЧПУ «AMADA» (Німеччина).

Обладнання призначене для лазерного різання листового металу в промислових умовах. Забезпечує вирізку деталей різної конфігурації і складності з листа металу одним лазерним різаком відповідно до керуючої програми.

Можливості обладнання

Розміри оброблюваних листів, мм:

Zenit-3015

FO 4020-NT

 

1800 х 3000

2000 х 4000

Діапазон товщин листів, мм:

сталь низьковуглеродна

сталь нержавіюча

алюміній

 

0,5- 12

0,5- 5

0,5- 5

Точність виготовлення деталей, мм/мм

0,1 / 300

Точність позиціонування в площині X, Y мкм/м

±20

Мінімальний діаметр вирізуваного отвору в листі

95% від товщини

Якість поверхні різу

не нижче Rz 320

Напівавтоматичний верстат для гарячої навивки пружин

мод. WIM-36H CNC « FORTUNA Federn»

Верстат WIM-36H CNC фірми «Fortuna Federn» призначений для гарячої навивки циліндричних пружин стиснення довільного напрямку із сталевого прокату круглого перетину традиційних марок з характеристиками, наведеними в таблиці нижче:

 

WIM-36-H CNC

Джерело живлення

3х400 В, 50Гц,
N, PE

Максимальна споживана потужність 23 кВт
Придушення радіоперешкод СТБ prEN 50081-2
Допустима вологість відносна вологість 80%
Дріт - Ø у відпов. до 50CrV4 (в гарячому стані на макс. 1100 ° С) 14-36 мм
Зовнішній діаметр пружини: 70-250 мм
Макс довжина пружини 550
Швидкість навивки: 0-120 об/мин
Обрізка: Немає
Вага приблизно: 4750 кг
Розміри прибл. (д х ш х в) 1700х3000х1600 см

Обладнання для виготовлення днищ

Складається з гідравлічного преса з високою швидкістю серії PPMS-500/5 для днищ, автоматичного маніпулятора для преса MAS-60 і автоматичної фланжирувальної машини BFS 25/5 - обладнання виробництва компанії «FACCIN SRL (Італія).

Забезпечення підприємств- виготовлювачів вагонів-цистерн днищами діаметром 3200мм під світлі нафтопродукти. Для виконання інших замовлень необхідне опрацювання і придбання комплекту інструменту компанії «FACCIN» орієнтовною вартістю 420тис.грн.

СПИСОК ОБЛАДНАННЯ

Гідравлічний прес з високою швидкістю серії PPMS-500/5 для днищ

Гідравлічний прес призначений для формовки днищ. Він являє собою двоколонну нерухому станину, з переміщенням рухомих частин у вертикальній площині. В якості робочої рідини застосовується індустріальне масло. У процесі роботи гідравлічного преса відбувається формування сферичних заготовок в результаті раціонального розподілу металу.

Заготовку з листового матеріалу еліпсоподібної форми подає маніпулятор в робочу зону. За допомогою пуансона здійснюється процес послідовного видавлювання сфери заготовки.

Основні технічні характеристики преса:

Зусилля, т

500

Відстань між стійками, мм

5000

Хід циліндра, мм

800

Діаметр заготовки, л.с. (кВт)

75 (55,2)

Автоматичний маніпулятор для преса мод. MAS-60

Автоматичний маніпулятор є допоміжним обладнанням для гідравлічного преса. При роботі використовується один пульт, який керує і маніпулятором і пресом. Системою управляє один оператор. Маніпулятор подає заготовку в робочу зону. Після здійснення процесу видавлювання маніпулятор переміщує і провертає заготовку в необхідному положенні. Дії маніпулятора узгоджені з переміщенням поршня преса. Ці дії можуть бути одночасними або поодинокими. Для отримання необхідної форми заготовки неможлива робота преса без маніпулятора і маніпулятора без преса, вони є одним технологічним пристроєм

Основні технічні характеристики преса:

Максимальний діаметр заготовки, мм

5000

Мінімальний діаметр заготовки, мм

1500

Максимальна пропускна здатність, кг

6000

Потужність, л.с. (кВт)

25 (18,4)

Загальні розміри обладнання (прес + маніпулятор):

Довжина, мм

13000

Ширина, мм

8200

Висота, мм

5400

Вага, кг

84500

Автоматична фланжирувальна машина мод. BFS 25/5 «FACCIN»

Фланжирувальна машина призначена для загину кромки днищ. Фланжирування або холодна накатка являє собою процес пластичної обробки під тиском, в ході якого задається форма виробу.

Заготовка встановлюється у верстат і виконується гнуття кромок за допомогою формувальних роликів. Для підгибання кромки днища залежно від потрібного радіуса два формувальні ролики можуть рухатися в горизонтальному і вертикальному напрямку. Процес здійснюється в ручному або автоматичному режимі з використанням системи ЧПК.

Основні технічні характеристики:

Максимальна товщина відбортовки:

(для матеріалів з межею текучості 260 Н / мм2), мм

(для матеріалів з межею текучості 330 Н / мм2), мм

 

25

 

22

Максимальний діаметр днища, мм

5000

Мінімальний діаметр днища, мм

1100

Потужність, кВт

118

Загальні розміри:

Довжина, мм

8400

Ширина, мм

1450

Висота, мм

4600

Вага, кг

27000

Гідравлічний прес і фланжирувальна машина оснащені інструментом, за допомогою якого можливо виготовляти днища еліптичної форми Ø3200 мм за ГОСТ 6533-78.


Чотиривалкова листозгинальна машина мод.4HELS-3539 з системою ЧПК, SIEMENS PGS «FACCIN»

Чотири валки машини приводяться в рух гідравлічним виконавчим механізмом. Валки можна привести в рух вручну, з використанням пульта управління, або ж валки приводяться в рух програмованим логічним контролером в режимі автоматичної роботи. Дана машина призначена для холодного згинання сталевих і алюмінієвих листів, а також листів з нержавіючої сталі. Мається можливість гнуття листів і з інших матеріалів, якщо тільки відповідна процедура є технологічно можливою. Машина дозволяє виготовляти вироби з профілем прокатки: круглим, овальним, у формі усіченого конуса.

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Кількість роликів

4

Максимальна ширина, мм

3500

Діаметр верхнього валка, мм

390

Діаметр нижнього валка, мм

370

Діаметр бічних валків, мм

295

Потужність, кВт

33

Товщина згину по повній довжині (для матеріалів з межею текучості 360 Н / мм2), мм

17

Товщина попереднього згину по повній довжині (для матеріалів з межею текучості 360 Н / мм2), мм

14

Загальні розміри:

Довжина

7500 мм

Ширина

2300 мм

Висота

1900 мм

Вага верстата, кг

24 500

ІНШЕ ОБЛАДНАННЯ

ВЕРСТАТ ЛАЗЕРНОГО РІЗАННЯ МОД. BYSPRINT FIBER 3015x2000 «BYSTRONIC»

Призначений для лазерного різання деталей будь-якої конфігурації з листового матеріалу. Забезпечує високу точність, повторюванність, мінімальний скіс кромки і якісну поверхню різання. -Максимальний розмір обробляємого листа — 1500х3000 -Діапазон розрізаємих товщин: -низьковуглецева сталь — до 12мм -нержавіюча сталь — до 6мм -алюміній — до 8мм -латунь — до 4мм -мідь — до 3мм -Якість вирізаних деталей — клас 221 по DIN EN ISO 9013:2017

 

 

 

 

 

 

 

 

МАШИНА ЛИСТОПРАВИЛЬНА МОД. PEAK PERFORMER 50P.1600 З ЧПК «KOHLER MASCHINENBAU GmbH»

Призначена для виправлення листового металопрокату товщиною 0,8 - 4 мм, в результаті якої усуваються дефекти заготовок: кривизна (опуклості або угнутості), нерівності (викривлення, коробуватість) і т.п. Виправлення відбувається в результаті пружно знакозмінного вигину листової заготовки правильними роликами, розташованими в шаховому порядку. - Max. ширина правки — 1600 мм; - Кількість правильних валків — 19 шт.; - Діаметр правильних валків — 50 мм; - Min. довжина деталі —115 мм.

 

 

«ARES 3626 PX5»—високошвидкісний оброблюючий 5-ти координатний центр з ЧПК

 

виробництва Італія, призначений для обробки матеріалів із пластику, дерева та алюмінію. Програмування в PowerMile. - Max розмір 3600х2600х1200. - Точність виготовлення 0,001 мм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Вакуум-формувальна машина (ВФМ) 1800х2500х600 серія S

 Призначений для формування листового пластика за заданою формою. Глибина формування - 600мм. Товщина формованого листа - 0,5 - 6мм. Максимальна площа формувань (без урахування усадки матеріалу) - 4,2875 м². Мінімальна площа формувань (без урахування усадки матеріалу) — 2,8 м².

 

 

 

 

 

 

 

 

«FNC350SA»— відрізний напівавтоматичний верстат з дисковою пилкою

виробництва Тайвань, призначений для якісного різання тонкостінних труб до Ø100мм і профілів підвищеної точності (круглого, прямокутного, овального). Розміри верстата 750х1050х1510.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

«Garboli LPC 160»— шліфувальний верстат

виробництва Італія, призначений для обробки прямих і вигнутих труб і пруткового (круглого) матеріалу методом безцентрового шліфування. Граничні діаметри оброблюваної деталі від 5 ... 50мм. Отримана шорсткість оброблюваних поверхонь застосовується для повноцінної декоративної обробки елементів інтер'єру пасажирських вагонів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«MakerBot Z18»— 3D принтер

призначений для друку об'єктів особливо великих розмірів (до 18 дюймів в довжину). Область друку робочої камери 300х300х400. Принтер оптимізований під PLA пластик. Мінімальна висота шару: 100 мкм.

Прочитано 8445 разів

Другие материалы в этой категории:


Послуги з деревообробки