Соціальна сфера


Персонал - основа будь-якого підприємства, а висококваліфікований персонал - запорука його процвітаючого майбутнього. Протягом багатьох років керівництво заводу докладає максимум зусиль для формування соціальної сфери, яка б охоплювала великий список послуг, необхідних для повноцінного життя співробітників. З цією метою була розроблена і впроваджена ціла програма мотивації, одну з основних позицій в якій займає матеріальна сторона питання, спрямована на захист соціальних інтересів працівників. Практична реалізація програми досить обширна - наприклад, це унікальна можливість надання безвідсоткових позик для молодих співробітників підприємства, а також надання матеріальної допомоги молодим сім'ям перед пологами, виділення путівок для оздоровлення та багато іншого.

З турботою про здоров'я свого трудового потенціалу, на базі підприємства було створено сучасний лікувально-діагностичний центр, що дозволяє проводити не тільки огляд, але і кваліфіковане лікування. Крім цього, велика увага приділяється забезпеченню заводчан санітарно-курортними путівками, а також оздоровленню їх дітей у літніх таборах.

Керівництво підприємства та весь трудовий колектив завжди з особливою пошаною та повагою  ставиться до досвідчених працівників, пропрацювавших на ПАТ «КВБЗ» понад 20 років. Їм присвоюється почесне звання «Ветеран праці» та виплачується одноразове матеріальне заохочення. Не забувають і про тих колишніх співробітників, які віддали заводу роки свого досвіду та якісної праці, - для них проводять щорічні грошові виплати, як непрацюючим пенсіонерам ПАТ «КВБЗ».

Досить значна увага приділяється розвитку  спорту. У розпорядженні працівників заводу повноцінний стадіон і тренажерний зал. До того ж, вже доброю традицією стало проведення щорічної комплексної спартакіади. На ряду зі спортом, не менш вираженою стороною соціальної сфери є культурно-духовне життя колективу. Вона представлена безліччю щорічних конкурсів талантів, які проводяться на сцені заводського палацу культури ім. І.Ф. Котлова, проведенням туристичних зльотів, проведенням «Дня рибалки», організацією благодійних акцій молоддю заводу, вечорів-зустрічей, ювілеїв підрозділів та багато-багато іншого. Всі ці заходи зміцнюють колектив заводу, роблячи його справжньою командою в боротьбі за процвітання підприємства.

Прочитано 7281 разів

Другие материалы в этой категории:

Дошка пошани
Про роботу відділу