150 років

150 років


Нам 150 років

Лави заводчан, відзначених високим званням «Почесний Вагонобудівник ПАТ «КВБЗ»», у 2019-ому, ювілейному, році поповнилися ще одним славним іменем. Згідно з рішенням правління акціонерного товариства у рік 150 -річчя Крюківського вагонобудівного цього найпочеснішого заводського звання удостоєний консультант із ходових частин проектно-конструкторського управління Борис Федорович Радіонов - особистість на заводі відома і навіть легендарна. Висококласний фахівець, талановитий інженер і організатор, який понад 50 років свого життя присвятив створенню та просуванню продукції Крюківського вагонобудівного заводу.

150 let sugeti 7

150 let sugeti 7

Третій сюжет, який ми назвали «Володимир Приходько про історію і традиції Крюківського вагонобудівного заводу», завершує наш ювілейний відеоцикл. Зйомки тривали 20 та 21 вересня 2019 року - у дні святкування 150-річчя ПАТ «КВБЗ». Але чим більше дивишся на кадри відеохроніки, тим більше розумієш, що такий величний і рідкісний ювілей - це щось набагато більше, ніж подія одного-двох днів.

Те, що було: гості, спілкування, родинність, усмішки, виставки, концерти, емоції, враження – це вже назавжди з нами. Це те, що ми називаємо вічні цінності. І особливо ці слова можна віднести до третього відеосюжету.

150 let sugeti 2

150 let sugeti 2
Нам 150 років

Це другий сюжет з циклу про масштабне святкування 150-річчя підприємства на Крюківському вагонобудівному заводі.

День відкритих дверей — унікальна подія. Унікальна за складністю підготовчої організаційної роботи, за масовістю, коли кількість заводчан та гостей, які того дня відвідали завод, перевищила всі прогнози і сподівання. Приїздили подивитися на наші цехи, сучасне високотехнологічне обладнання, зразки продукції КВБЗ із Києва, з усіх куточків Полтавської та Кіровоградської областей, але найбільше, звичайно, було кременчужан.

150 let sugeti 1 1

150 let sugeti 1 1
Нам 150 років

З нагоди 150-річчя Крюківського вагонобудівного прес-службою підприємства започатковано проект, якого ще не було в історії КВБЗ. За підтримки голови наглядової ради Володимира Приходька, ми залучили команду фахівців та організували фото, відео, аерозйомку.

Сьогодні можна сміливо стверджувати, що цей проект вийшов вдалим. Завдання, які ми ставили перед собою та знімальною групою, виконано. Мети досягнуто. Ми маємо відео прямої трансляції з урочистого вечора у Міському палаці культури, який відбувся 20 вересня поточного року.

KVSZ 27 09 1

KVSZ 27 09 1
Шановні колеги, друзі, партнери!

Від імені усього колективу Публічного акціонерного товариства «Крюківський вагонобудівний завод» щиро дякуємо вам за привітання з нагоди 150-річчя підприємства. За те, що ви знайшли час і завітали в гості, щоб розділити з нами хвилини нашого тріумфу, корпоративної єдності, душевного підйому. Ми завжди ради бачити вас у себе, а у святкові ювілейні дні – особливо. Тому що нас єднає не тільки спільний бізнес, не тільки робота, а щось набагато більше: довіра, взаємоповага, взаємовиручка, дружба.

Medal 1

Medal 1
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №712/2019

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня машинобудівника

За вагомий особистий внесок у розвиток машинобудівної галузі, багаторічну сумлінну
працю та високий професіоналізм постановляю:

Den otkritih-dverey 1

Den otkritih-dverey 1
Душевним і щедрим на гостей був день 21 вересня 2019 року – День відкритих дверей Крюківського вагонобудівного заводу. Унікальна подія не лише для нашого містя. Та й привід же особливий — 150 років рідному підприємству. Це унікально і для Полтавщини, і для країни в цілому. Тож керівництво ПАТ «КВБЗ» вирішило зробити щедрий подарунок — широко відкрити заводські ворота для візитерів. Впустити не тільки своїх заводчан, а й всіх зацікавлених у святая святих — виробничі корпуси, де стоїть сучасне обладнання, випускають якісні вагони — і пасажирські і вантажні. Це потребує не тільки певної сміливісті, а й надзвичайних організаційних зусиль всього колективу.

150 let 20 09 1

150 let 20 09 1
20 вересня тривали заходи зі святування 150-річчя Крюківського вагонобудівного заводу. Цього дня на підприємство прибули гості з далекого і ближнього зарубіжжя, з різних міст України та Кременчука, Полтави. Іх радо приймали голова наглядової ради Володимир Приходько, голова та члени правління, директори за напрямами, працівники колективів.

Звісно, гості привезли подарунки, а господарі у відповідь теж презентували сувеніри з ювілейною символікою, книги про підприємство. Як ви вже знаєте, якраз напередодні 150-річчя вийшла чергова книга про КВБЗ «Хай летять країною поїзди. Крюківський вагонобудівний завод на новому етапі 150-річної історії», а також «Кременчук – улюблене місто», створена міськими музейниками за підтримки меценатів.